Site Haritası

Başıbüyük Marangoz

Başıbüyük Marangoz
0216 549 21 18
0507 796 23 02
İstanbul Anadolu & Avrupa Yakası
36 İlçe 291 Semt'de 7/24 Hizmetinizdeyiz.
Başıbüyük Mobilya Marangoz - Mobilya Tamir - Mobilya Montaj
Hizmet34, Size En Yakın Marangoz Servisini Ulaştırmak Üzere Kurulmuştur...


Başıbüyük Mobilya Servisi
Başıbüyük Mobilya Tamiri
Başıbüyük Mobilya Montajı
Başıbüyük Hizmet Merkezi
Başıbüyük Raydolap Tamiri
Başıbüyük Tezgah Kesimi
Başıbüyük Montaj Servisi
Başıbüyük Tamir Servisi
Başıbüyük Hizmet Servisi
Başıbüyük Marangoz
Başıbüyük Hizmet

Başıbüyük Marangoz, Kişiye özel özgün tasarımlarla üretim.
Başıbüyük Marangoz, Tüm markaların mobilyalarının kurulumu ve tamiri .
Başıbüyük Marangoz, Yapı Marketlerin mobilyalarının montajı.
Başıbüyük Marangoz, Kapılarda kilit sürtme vb. sorunların giderilmesi.
Başıbüyük Marangoz, Evinizdeki mobilyalarda yer değistirmeyle ortaya çıkan montaj problemleri.
Başıbüyük Marangoz, Menteşe,kulp,ayak ve çekmece gibi aksesuarların değişmesi.
Başıbüyük Marangoz, Masa,sandalye,sehpa tamiri.
Başıbüyük Marangoz, Mobilya ve kapılarınızın ayna,cam gibi bölümlerinin değişimi.
Başıbüyük Marangoz, Mutfakta buzdolabı yeri büyütme, tezgah altı makine yeri açma.
Başıbüyük Marangoz, Tezgah ve kapak değişimi.
Başıbüyük Marangoz, Ofis mobilyalarınızın tamir ve montajı.
Başıbüyük Marangoz, Otel odalarındaki tüm kapı ve mobilyaların bakım,onarım ve montajı.

Maltepe Marangoz

Kullanmaya devam edilen mobilyalar belli bir zaman sonra bazı sorunlar ortaya çıkarabilir. Yoğun olarak değerlendirilmesinden kaynaklı bir takım problemlerin meydana gelmesi oldukça doğaldır. Böyle zamanlarda yeni bir mobilya almak yüksek maliyet çıkaracağından dolayı, profesyonel mobilya tamir hizmeti almak çok daha etkin bir çözümdür.

Özellikle kurumsal hizmet anlayışıyla bu çözümler arasında çekmece tamiri için maltepe marangoz hizmetini uzman çalışanlarımız dahilinde gerçekleştirmekteyiz. Meydana gelecek herhangi bir sorun karşısında akılcı çözüm yöntemleri üzerinden, çekmecelerin yeniden sağlıklı şekilde çalışmasına imkan tanımaktayız.

Profesyonel Mobilya Tamiri Hizmeti

Özellikle dolap çekmeceleri belli zamanlarda açılıp kapanma konusunda sorunlar yaratabilmektedir. Hatta özellikle çekmeceler için en çok ortaya çıkan problemlerin başında geldiğini söylemek mümkündür. Sistemlerinde ortaya çıkan sorunlar, düzenli olarak çekmecenin açılıp kapanmasına engel olur. O yüzden mutlaka iki temel unsur uzman kadro bünyesinde ele alınmalıdır. Bunlardan biri ray ayarı diğeri ise arızalı rayların tamiridir.

Her ikisini de ele alan uzman kadromuz bünyesinde sizlere en iyi mobilya tamiri desteğini sağlamaktan memnuniyet duyarız. Sadece tamir değil aynı zamanda mobilya marketlerinden ya da internetten aldığımız ürünler için, mobilya montaj desteği uygun fiyatlarla güvenli şekilde sağlanmaktadır.

Profesyonel Marangozluk Hizmeti

Pek çok farklı sebepten dolayı mobilyalarınız arıza çıkarabilmektedir. Darbe, düşme, sürekli açma kapatma gibi farklı fiziksel temas mobilyalarınızın zamanla hasar almasına sebep olabiliyor. Aynı zamanda bazı noktalarında kırılma gibi sorunlar da olabilmektedir. Hangi marka veya model olursa olsun ayırt etmeden, uzman kadromuz bünyesinde akılcı çözümler üzerinden sorunları gidermekteyiz.

Kırık ya da kopmalar ile beraber pek çok değişik problem karşısında kısa sürede yeniden eskisi gibi çalışır hale getiriyoruz. Bu bağlamda mobilya tamiri için maltepe marangoz hizmeti konusunda ne zaman isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Tam donanımlı ekipman üzerinden ustalarımız ile tamamladığımız çalışmaların sonucunda, tamir edilen mobilyalarınız yeniden eski görünümüne kavuşmaktadır. Ayrıca aynı şekilde ilk günkü alındığı gibi sağlıklı biçimde rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle sağlamlık açısından iç kısımdan gerçekleştirilen dolgu ve özel takviyeler eşliğinde mobilyalarınız uzun yıllar güvenle değerlendirilebilir. Dilerseniz mobilya montaj hizmeti de yapı market ve internet sitelerinden alınan tüm ürünler için geçerlidir.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret34438